Przejdź do stopki

Informujemy, że w 20 Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnym SPZOZ w Krynicy-Zdroju nie wykonujemy szczepień w zakresie COVID-19.
Wszyscy pacjenci zapisani do 20 Wojskowego Szpitala powinni zgłosić się do SPZOZ Szpital im. dr. J. Dietla w Krynicy-Zdroju, ul. Kraszewskiego 142, 33-380 Krynica-Zdrój. Telefon do punktu szczepień: 505-668-349.

Informacje dodatkowe dla pacjenta dotycząca świadczenia leczenia uzdrowiskowego

Treść

 

Informacja dla pacjenta dotycząca świadczenia leczenia uzdrowiskowego potwierdzonego skierowaniem we wskazanym profilu, miejscu i terminie udzielenia świadczenia.

Brak wyniku testu w dniu stawienia się Pani/Pana w wyznaczonym terminie i miejscu udzielania świadczeń nie może stanowić podstawy odmowy udzielenia świadczenia.

Podstawę odstąpienia od obowiązku wykonywania testów w kierunku SARS CoV 2 pacjentom skierowanym na leczenie uzdrowiskowe stanowi utrata mocy z dniem 28 marca 2022 r. rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 25 lutego 2022 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U.poz.473)